W dzisiejszych czasach klient staje się coraz bardziej wymagający, a rynek zmienia się szybciej niż dotychczas. Nowe ścieżki biznesowe oraz miejsca oferowania towarów i usług wymuszają na przedsiębiorcy nabycie dodatkowych umiejętności w wielu różnych dziedzinach. Outsourcing to pomocna dłoń dla napiętego terminarza każdego biznesmena. Ciężko stać się specjalistą w każdej dziedzinie, gdyż wymaga to ogromnych nakładów pracy i czasu, a wiele z zadań można oddelegować nam, by całą swoją uwagę skupić na prowadzeniu firmy. Specjalizujemy się w rebrandingu i wprowadzaniu nowych firm na rynek, jednakże tworzenie treści w oparciu o aktualną identyfikację wizualną nie stanowi dla nas wyzwania. Coraz większą rolę ogrywa prezentacja samej firmy, a my idąc wraz z trendami staramy się stworzyć unikatową i spójną identyfikację dla każdego klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą, skontaktuj się znami, a razem zadbamy o rozwój Twojego biznesu.

Nie każdy rodzaj biznesu potrzebuje tych samych rozwiązań. Działamy pro-kliencko i oferujemy darmową analizę potrzeb. Prozmawiajmy o przyszłości firmy, celach na najbliższe lata i oczekiwaniach względem przyszłych działań marketingowych. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie i Twojego biznesu. Potrzebujesz mniej lub więcej niż przedstawione rozwiązania? Wspólnie osiągniemy najlepsze rezultaty i wybierzemy to co najlepsze.

Oferta

Identyfikacja
Wizualna

Najważniejsze na początek – Twoje jedyne i unikalne logo, dobór kolorystyki by wszystko tworzyło harmonijną spójność, a na sam koniec projekt wizytówki dla przyszłych klientów i partnerów biznesowych. Pierwsze faktury i maile też ukażą profesjonalizm, dzięki projektom dokumentacji firmowej.

Materiały
Promocyjne

Potrzebujesz materiałów promocyjnych? Pora zadbać o ulotki, plakaty, vouchery, kalendarze, banery reklamowe, potykacze czy inne drukowane materiały promocyjne. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy radą i wspólnie dobierzemy optymalne rozwiąznie, aby maksymalizować efekt, a minimalizować koszty.

Social
Media

Social media to najprostrzy i najtańszy sposób do komunikacji z klientami. Dobrze prowadzony fanpage na facebooku, profil na Linkedinie uzupełniony o odpowiednie treści czy regularnie aktualizowany profil na instagramie to nowe możliwości i napływ dodatkowych kontrahentów. Prowadzimy również kanały Youtube.

Reklama
Google AdSense

Nie wiesz czym jest PPC? My wiemy i pomożemy Twojej firmie zaistnieć w przeglądarce Google. Dodatkowo stworzymy twoją wizytówkę Google i zadbamy o wyświetlanie w mapach, by żaden klient nie miał problemu z dotarciem do Ciebie.

Strona
Internetowa

Strona internetowa stwarza nowe sposoby komunikacji czy prezentacji Twoich usług i produktów. Oferujemy projekt, wykonanie, zakupie domeny oraz zapewnimy hosting. Możemy wesprzeć Cię w uzupełnianiu jej o nowe treści lub oddać gotowe rozwiązanie.

Content
Marketing

Google czy Bing mają decydujący wpływ na to jak wysoko Twoja strona pojawi się w wynikach wyszukiwania. Niezbędny w tym celu staje się Content Marketing. Oznaczymy Twoją witrynę w katalogach firm, stron i zapewnimy reklamę na forach.

Wybierając więcej niż jedną usługę, można stworzyć indywidualny pakiet obniżając koszty każdej z nich

Zobacz nasze pozostałe usługi klikając w logo poniżej:

SERWIS I KONSERWACJA SPRZĘTU, INSTALACJA I KONFIGURACJA OPROGRAMOWANIA, INSTALACJA SIECI KOMPUTEROWYCH, SYSTEMY MONITORINGU

KOLORYSTYKA + LOGO

LOGO I KOLORYSTYKA TO PIERWSZY KROK W ETAPIE PROJEKTOWANIA IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ FIRMY.

RESPONSYWNA STRONA INTERNETOWA

CORAZ WIĘKSZY RUCH NA STRONACH INTERNETOWYCH GENEROWANY JEST Z URZĄDZEŃ MOBILNYCH. DOBRZE ZOPTYMALIZOWANA STRONA TO WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ODNALEZIENIA PRZEZ TWOICH KLIENTÓW ODPOWIEDZI NA ICH ZAPOTRZEBOWANIE

PLAKATY, ULOTKI, VOUCHERY

MATERIAŁY DRUKOWANE TO SZYBKI SPOSÓB NA LOKALNĄ REKLAMĘ. PLAKAT NA WITRYNIE SKLEPU, CZY ULOTKI PRZY KASIE MOGĄ BEZ DODATKOWYCH NAKŁADÓW PRACY ZAPOZNAĆ KLIENTÓW Z AKTUALNĄ OFERTĄ CZY PROMOCJAMI.

WIZYTÓWKI

WIZYTÓWKI TO SZYBKI SPOSÓB NA PRZEKAZANIE KLIENTOM I PARTNEROM BIZNESOWYM DANYCH KONTAKTOWYCH I SAMEJ FIRMY

Lubisz dzwonić? Pisać? A może korzystać z czatu w popularnych mediach społecznościowych?